Плани 2016

Плани Відділу соціального служіння та благодійництва

на 2016 рік

1. Оцінка ситуації в сфері соціальної роботи в Бориспільській епархії з метою визначення найбільш актуальних проблем на 2016 рік

1. Затвердження Плану роботи на 2016 рік: визначення основних цілей, задач, індикаторів, запланованих результатів та залучення необхідних ресурсів (людськіих та матеріальних)

1. Впровадження системи щоквартального планування та звітності в контексті соціального служіння та благодійництва по благочиніях епархії

1. Систематизація ініціатив соціального служіння та благодійних проектів/програм епархії по уразливим верствам населення (переселенці, учасники бойових дій, малозабезпечені, хворі, інваліди, тощо)

1. Розвиток інформаційної роботи для супроводження активності відділу соціального служіння та благодійництва, зокрема створення сайту 1-го Бориспільського благочиння, сторінки в соцальних мережах, тощо.

1. Підготовка та впровадження 3-4 конкретних проектів в сфері надання матеріальної допомоги та соціальних послуг відповідно до стратегії роботи на 2016 рік

• Реєстрація благодійного фонду Бориспільского благочинія з метою координації благодійних проектів та програм у соціальній сфері та збору коштів
  • Проведення серії тренінгів для священнослужителів з питань організації соціальної роботи на приходах/парафіях
  • Підготовка та започаткування проекту зі створення “Будинку престарілих для священнослужителів та членів їх родин”