Про відділ

Відділ соціального служіння та благодійництва Бориспільської єпархії створено наприкінці 2013 року, майже одразу після утворення самої єпархії. Згідно рішення Священного Синоду Української Православної Церкви від 25 вересня 2013 р. було утворено Бориспільську єпархію, виділивши її зі складу Київської (журнал № 58). До Бориспільської єпархії відійшли Баришівський, Бориспільський, Броварський, Вишгородський, Згурівський, Переяслав-Хмельницький та Яготинський райони Київської області.

По благословінню Преосвященного Митрополита Антонія (Указ від 28 листопада 2013 року)  Головою Відділу соціального служіння та благодійництва Бориспільської єпархії Української Православної Церкви було призначено протоієрея Георгія Носач, Благочинного Першого Бориспільського благочиння.

Благочинний

Протоієрей Георгій Носач

Голова відділу соціального служіння та благодійництва

Благочинний першого Бориспільського округу.
Дата народження 25 грудня 1975 року.
Дата тезоіменитства 6 травня.
В сан диякона рукоположений 17 березня 2000 р. у Аннозачатіївському храмі Києво-Печерської Лаври Преосвященнішим Іоаном, єпископом Переяслав-Хмельницьким.
В сан ієрея рукоположений 1 травня 2000 р. у Трапезному храмі Києво-Печерскої Лаври Преосвященнішим Іоаном, єпископом Переяслав-Хмельницьким.

Освіта:

ЗОШ №2 м. Золочів, Львівської обл 1982-1992 рр.
Одеська Духовна Семінарія 1992-1995 рр.
Київська Духовна Академія 1995-2000 рр.

Місце служіння:

1. З 27.06.2000 р. настоятель Храму Святих Апостолів Петра і Павла м.Бориспіль.